Márton Árpád erdélyi festő műveiből nyílt kiállítás az egri érseki palotában
Márton Árpád festőművész „Élet-jelek” című kiállítását február 8-án nyitották meg az Egri Érseki Palota Turisztikai Látogatóközpontban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Márton Árpád festőművész „Élet-jelek” című kiállítását február 8-án nyitották meg az Egri Érseki Palota Turisztikai Látogatóközpontban.