Másodszor zarándokoltak a katona Márton Áron nyomában
Január 26. és 31. között második alkalommal szervezett a Gyulafehérvári Római Katolikus Érsekség egyházmegyei zarándoklatot a Doberdó-fennsíkra.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Január 26. és 31. között második alkalommal szervezett a Gyulafehérvári Római Katolikus Érsekség egyházmegyei zarándoklatot a Doberdó-fennsíkra.