Megáldották a bobai templomot
Székely János szombathelyi megyéspüspök június 30-án megáldotta a tetőzet felújítási munkálatainak befejezését követően a Vas megyei Boba Szentlélek-templomát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Székely János szombathelyi megyéspüspök június 30-án megáldotta a tetőzet felújítási munkálatainak befejezését követően a Vas megyei Boba Szentlélek-templomát.