Megáldották a bonyhádi kórházkápolnát
December 2-án, pénteken Udvardy György pécsi megyéspüspök áldotta meg a bonyhádi kórházkápolnát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 2-án, pénteken Udvardy György pécsi megyéspüspök áldotta meg a bonyhádi kórházkápolnát.