Megáldották a ferences nővérek új kápolnáját Kozármislenyben
Udvardy György pécsi megyéspüspök áldotta meg a kozármislenyi ferences nővérek új kápolnáját és a kolostor új épületrészét október 7-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Udvardy György pécsi megyéspüspök áldotta meg a kozármislenyi ferences nővérek új kápolnáját és a kolostor új épületrészét október 7-én.