Megáldották a kolozsvári Szent István-templom új orgonáját
Új orgonát kapott Kolozsváron a Donát negyedi Szent István-templom. A hangszert Jakubinyi György gyulafehérvári érsek áldotta meg augusztus 20-án, a templom búcsúnapján.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Új orgonát kapott Kolozsváron a Donát negyedi Szent István-templom. A hangszert Jakubinyi György gyulafehérvári érsek áldotta meg augusztus 20-án, a templom búcsúnapján.