Megáldották a megújult felsőszentmártoni templomot
A horvát hagyományait ápoló lakosságáról nevezetes Felsőszentmártonban június 26-án Felföldi László pécsi megyéspüspök szentmise keretében megáldotta a megújult templomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A horvát hagyományait ápoló lakosságáról nevezetes Felsőszentmártonban június 26-án Felföldi László pécsi megyéspüspök szentmise keretében megáldotta a megújult templomot.