Megáldották a Nyíregyháza és Tokaj közötti kerékpárutat
Szocska Ábel nyíregyházi apostoli kormányzó megáldotta a Nyíregyháza és Tokaj között megépített kerékpárutat az új szakasz augusztus 31-i átadása alkalmával.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szocska Ábel nyíregyházi apostoli kormányzó megáldotta a Nyíregyháza és Tokaj között megépített kerékpárutat az új szakasz augusztus 31-i átadása alkalmával.