Megáldották a selyebi görögkatolikus óvoda új épületét
Juhász Géza, a Miskolci Egyházmegye első helynöke áldotta meg a Szent Gergely görögkatolikus óvoda új épületét a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Selyeb községben augusztus 31-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Juhász Géza, a Miskolci Egyházmegye első helynöke áldotta meg a Szent Gergely görögkatolikus óvoda új épületét a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Selyeb községben augusztus 31-én.