Megáldották a szőlőtőkéket Hosszúperesztegen
Január 28-án, a Szent Vince emléknapja utáni vasárnap délutánján hagyományteremtő szándékkal áldotta meg a hosszúperesztegi szőlőtőkéket Bodorkós Imre plébános.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Január 28-án, a Szent Vince emléknapja utáni vasárnap délutánján hagyományteremtő szándékkal áldotta meg a hosszúperesztegi szőlőtőkéket Bodorkós Imre plébános.