Megáldották a tűzkár után újra felújított kemenessömjéni templomot
Október 23-án Székely János szombathelyi megyéspüspök megáldotta a felújított kemenessömjéni templomot, ahol idén júniusban fiatalok gyújtogattak.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 23-án Székely János szombathelyi megyéspüspök megáldotta a felújított kemenessömjéni templomot, ahol idén júniusban fiatalok gyújtogattak.