Megáldották a veszprémi Magyarok Nagyasszonya-templom új tetőszerkezetét
Veszprémben a Magyarok Nagyasszonya-plébániatemplom új tetőszerkezetét áldotta meg Márfi Gyula érsek a november 21-én, szombaton tartott hálaadó szentmise keretében.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Veszprémben a Magyarok Nagyasszonya-plébániatemplom új tetőszerkezetét áldotta meg Márfi Gyula érsek a november 21-én, szombaton tartott hálaadó szentmise keretében.