Megáldották az állatokat a győri állatkertben
Győri Imre kanonok, győr-gyárvárosi plébános a Szent Ferenc napja utáni vasárnap, október 8-án megáldotta az állatokat a győri Xantus János Állatkertben.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Győri Imre kanonok, győr-gyárvárosi plébános a Szent Ferenc napja utáni vasárnap, október 8-án megáldotta az állatokat a győri Xantus János Állatkertben.