Megáldották az új temesvári plébánia szegletkövét
November 22-én, vasárnap, Krisztus Király ünnepén Roos Márton megyéspüspök Beer Miklós váci püspök jelenlétében megáldotta a temesvár-józsefvárosi új plébániaépület szegletkövét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 22-én, vasárnap, Krisztus Király ünnepén Roos Márton megyéspüspök Beer Miklós váci püspök jelenlétében megáldotta a temesvár-józsefvárosi új plébániaépület szegletkövét.