Megáldották Ditró harmadik templomát – KÉPRIPORT
Tamás József gyulafehérvári segédpüspök december 6-án áldotta meg az erdélyi Ditró városában az egykori iskolakápolna helyén felépült új templomot, melynek Szent Imre lett a védőszentje.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Tamás József gyulafehérvári segédpüspök december 6-án áldotta meg az erdélyi Ditró városában az egykori iskolakápolna helyén felépült új templomot, melynek Szent Imre lett a védőszentje.