Megáldották Szent László király szobrát Újfehértón
Szent László királyt ábrázoló új köztéri szobrot áldottak meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újfehértón február 10-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szent László királyt ábrázoló új köztéri szobrot áldottak meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újfehértón február 10-én.