Megáldották Szopor megújult templomát
Veres András megyéspüspök szentmise keretében áldotta meg március 5-én, nagyböjt első vasárnapján a megújult szopori katolikus templomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Veres András megyéspüspök szentmise keretében áldotta meg március 5-én, nagyböjt első vasárnapján a megújult szopori katolikus templomot.