Megbízólevelet vettek át az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő iskolák igazgatói
Az érseki palota kápolnájában július 12-én átadták az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő oktatási intézmények igazgatóinak a megbízóleveleiket.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az érseki palota kápolnájában július 12-én átadták az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő oktatási intézmények igazgatóinak a megbízóleveleiket.