Meggyújtották a negyedik adventi gyertyát az egri érseki palota udvarán – KÉPRIPORT
A palota udvarán felállított adventi koszorún december 18-án, vasárnap ünnepélyesen meggyújtották a negyedik gyertyát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A palota udvarán felállított adventi koszorún december 18-án, vasárnap ünnepélyesen meggyújtották a negyedik gyertyát.