Megkezdődött a nagyböjt a görögkatolikus egyházban
A görögkatolikus egyházban „vajhagyó” vasárnappal február 26-án kezdetét vette a húsvétot megelőző negyvennapos bűnbánati időszak.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A görögkatolikus egyházban „vajhagyó” vasárnappal február 26-án kezdetét vette a húsvétot megelőző negyvennapos bűnbánati időszak.