Megköszöntem a pápának, hogy eljött – Erdő Péter a Szentatya erdélyi látogatásáról
A június 1-jei csíksomlyói pápalátogatásról és annak üzenetéről a szentmisét követő este kérdeztük telefonon Erdő Péter bíboros, prímást.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A június 1-jei csíksomlyói pápalátogatásról és annak üzenetéről a szentmisét követő este kérdeztük telefonon Erdő Péter bíboros, prímást.