Megnyílt a Mária-út című vándorkiállítás a Felvidéken
Július 2-án, a szlovákiai Szőgyénben került sor László Dániel festőművész „Mária-út” című vándorkiállításának megnyitójára – adja hírül a Pázmáneum polgári társulás sajtóközleményében.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 2-án, a szlovákiai Szőgyénben került sor László Dániel festőművész „Mária-út” című vándorkiállításának megnyitójára – adja hírül a Pázmáneum polgári társulás sajtóközleményében.