Megszentelték a nyírbogáti görögkatolikus templom új toronykilátóját
A görögkatolikus templom és Nyírbogát város új ékességét, a templomtornyot és kilátót november 26-án szentelte meg Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A görögkatolikus templom és Nyírbogát város új ékességét, a templomtornyot és kilátót november 26-án szentelte meg Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök.