Megszentelték a Szamost
Gajdos László csegöldi parókus szentelte meg a Szamost január 6-án, vízkereszt ünnepén a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Komlódtótfalunál. Gajdos László beszámolóját adjuk közre.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Gajdos László csegöldi parókus szentelte meg a Szamost január 6-án, vízkereszt ünnepén a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Komlódtótfalunál. Gajdos László beszámolóját adjuk közre.