Megújult a bogádi Kisboldogasszony-templom
Udvardy György pécsi megyéspüspök június 21-én ünnepi szentmisét mutatott be, amelynek keretében megáldotta a Baranya megyei település kívül megújult templomát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Udvardy György pécsi megyéspüspök június 21-én ünnepi szentmisét mutatott be, amelynek keretében megáldotta a Baranya megyei település kívül megújult templomát.