Megújult a győri bencés perjelség ebédlője
Október 25-én, Szent Mór emléknapján ünnepélyes keretek között átadták és megáldották a győri Szent Mór Bencés Perjelség felújított refektóriumát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 25-én, Szent Mór emléknapján ünnepélyes keretek között átadták és megáldották a győri Szent Mór Bencés Perjelség felújított refektóriumát.