Megújult a mindszenti Mindenszentek-templom
Kiss-Rigó László szeged-csanádi püspök június 20-án, vasárnap hálaadó szentmisén áldotta meg a kívül-belül felújított Mindenszentek-templomot Mindszenten.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kiss-Rigó László szeged-csanádi püspök június 20-án, vasárnap hálaadó szentmisén áldotta meg a kívül-belül felújított Mindenszentek-templomot Mindszenten.