Megújult a nagyvárad-őssi plébániatemplom
Ünnepélyes szentmise keretében áldotta meg Böcskei László nagyváradi megyéspüspök a belül megújult nagyvárad-őssi plébániatemplomot október 14-én. A munkálatok másfél évig tartottak.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ünnepélyes szentmise keretében áldotta meg Böcskei László nagyváradi megyéspüspök a belül megújult nagyvárad-őssi plébániatemplomot október 14-én. A munkálatok másfél évig tartottak.