Megújult a nyírvasvári görögkatolikus templom
Templombúcsú keretében áldotta meg a felújított görögkatolikus templomot december 1-jén Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Nyírvasváriban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Templombúcsú keretében áldotta meg a felújított görögkatolikus templomot december 1-jén Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Nyírvasváriban.