Megújult a teremi görögkatolikus templom
Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök szentelte fel a megújult görögkatolikus templomot július 7-én a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Terem községben.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök szentelte fel a megújult görögkatolikus templomot július 7-én a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Terem községben.