Megújult az újszentmargitai Szent Margit-templom
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi püspök templombúcsú keretében áldotta meg az újszentmargitai katolikus templomot január 16-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi püspök templombúcsú keretében áldotta meg az újszentmargitai katolikus templomot január 16-án.