Miért rossz dolog az önkielégítés?

“Keresztény vagyok és lenne egy elég kellemetlen kérdésem. Tudni szeretném, hogy Isten szerint rossz dolog-e az önkielégítés.”
–Troy
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja

“Keresztény vagyok és lenne egy elég kellemetlen kérdésem. Tudni szeretném, hogy Isten szerint rossz dolog-e az önkielégítés.”
–Troy