Mily nagy reménységre hívott meg Isten – Megáldották a felújított mándoki templomot
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök május 21-én, Urunk mennybemenetelének ünnepén megáldotta a felújított mándoki templomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök május 21-én, Urunk mennybemenetelének ünnepén megáldotta a felújított mándoki templomot.