Minden a családban kezdődik – Iskolaigazgatóknak tartottak értekezletet Egerben
Szentmisével kezdődött az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő nevelési-oktatási intézmények igazgatóinak szokásos éves értekezlete október 3-án Egerben.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szentmisével kezdődött az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő nevelési-oktatási intézmények igazgatóinak szokásos éves értekezlete október 3-án Egerben.