Mindennapi kenyerünk – Gasztrotörténeti kiállítás a szegedi ferenceseknél
„Mindennapi kenyerünk” címmel gasztrotörténeti kiállítás nyílt június 10-én Szegeden, az Alsóvárosi Ferences Látogatóközpontban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
„Mindennapi kenyerünk” címmel gasztrotörténeti kiállítás nyílt június 10-én Szegeden, az Alsóvárosi Ferences Látogatóközpontban.