Mindennek megvan az órája – Nagyböjti lelkinap Gyulafehérváron
Nagyböjti lelkinapot tartottak a gyulafehérvári érsekség munkatársai nagykedden, április 4-én a kisszeminárium, a Gróf Majláth Gusztáv Károly Teológiai Líceum kápolnájában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Nagyböjti lelkinapot tartottak a gyulafehérvári érsekség munkatársai nagykedden, április 4-én a kisszeminárium, a Gróf Majláth Gusztáv Károly Teológiai Líceum kápolnájában.