„Mit tegyek veled?” – Ökumenikus imaalkalom Mátészalkán
Az ökumenikus imahét ötödik napján, január 25-én a jerikói vak történetéről beszélt Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök a mátészalkai református templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az ökumenikus imahét ötödik napján, január 25-én a jerikói vak történetéről beszélt Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök a mátészalkai református templomban.