Mozart Requiemét adták elő a szombathelyi székesegyházban
Október 12-én Mozart Requiem című művét adta elő a Savaria Szimfonikus Zenekar és a Nemzeti Énekkar Thomas Kornél vezényletével a szombathelyi Sarlós Boldogasszony-székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 12-én Mozart Requiem című művét adta elő a Savaria Szimfonikus Zenekar és a Nemzeti Énekkar Thomas Kornél vezényletével a szombathelyi Sarlós Boldogasszony-székesegyházban.