Munkaszüneti nappá nyilvánították nagypénteket
Az Országgyűlés március 7-én, kedden munkaszüneti nappá nyilvánította nagypénteket, így idén április 14-től négynapos munkaszüneti ünneppé válik a húsvét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az Országgyűlés március 7-én, kedden munkaszüneti nappá nyilvánította nagypénteket, így idén április 14-től négynapos munkaszüneti ünneppé válik a húsvét.