Nagyböjti lelkigyakorlatot tartottak az egri katolikus leánykollégiumban
„Élet GPS” címmel tartották meg idén a hagyományos nagyböjti lelkigyakorlatot az egri Segítő Szűz Mária Egyetemi Leánykollégiumban március 10–11-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
„Élet GPS” címmel tartották meg idén a hagyományos nagyböjti lelkigyakorlatot az egri Segítő Szűz Mária Egyetemi Leánykollégiumban március 10–11-én.