Nagyboldogasszony ünnepe Prágában
A prágai Szent Henrik-templomban gyűltek össze a csehországi magyarok augusztus 15-én este, hogy megünnepeljék Mária mennybevételét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A prágai Szent Henrik-templomban gyűltek össze a csehországi magyarok augusztus 15-én este, hogy megünnepeljék Mária mennybevételét.