Nagyváradon találkoztak az erdélyi római katolikus püspökök
Böcskei László megyéspüspök meghívására, az együttgondolkodás és testvéri közösség erősítése jegyében találkozott Nagyváradon a négy erdélyi főpásztor május 19-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Böcskei László megyéspüspök meghívására, az együttgondolkodás és testvéri közösség erősítése jegyében találkozott Nagyváradon a négy erdélyi főpásztor május 19-én.