Nagyváradra érkezett a „Boldogasszony” című vándorkiállítás
Szűz Mária szeplőtelen fogantatásának ünnepén, december 8-án nyitották meg a nagyváradi római katolikus püspöki palotában a „Boldogasszony” című vándorkiállítást.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szűz Mária szeplőtelen fogantatásának ünnepén, december 8-án nyitották meg a nagyváradi római katolikus püspöki palotában a „Boldogasszony” című vándorkiállítást.