„Nincs másik alap, csak Krisztus” – Érseki szentmise Egerben Szent István ünnepén
Az Egri Főegyházmegye alapítója, Szent István király ünnepén, augusztus 20-án délelőtt szentmisét mutatott be az egri bazilikában Ternyák Csaba érsek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az Egri Főegyházmegye alapítója, Szent István király ünnepén, augusztus 20-án délelőtt szentmisét mutatott be az egri bazilikában Ternyák Csaba érsek.