Nyílt napot tartott és tartós élelmiszert osztott Győri Egyházmegyei Karitász
A Győri Egyházmegyei Karitász – történetében első alkalommal – március 20-ára, a szociális munka világnapjára nyílt napot hirdetett.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Győri Egyházmegyei Karitász – történetében első alkalommal – március 20-ára, a szociális munka világnapjára nyílt napot hirdetett.