Okostelefonokat áldott meg egy olasz pap
Az umbriai Città di Castellóban Giorgio Mariotti katolikus pap megáldotta február 5-én az okostelefonokat; azért, hogy ezzel is a kommunikációs eszközök tudatosabb használatára ösztönözze a hívőket.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az umbriai Città di Castellóban Giorgio Mariotti katolikus pap megáldotta február 5-én az okostelefonokat; azért, hogy ezzel is a kommunikációs eszközök tudatosabb használatára ösztönözze a hívőket.