Ökumenikus imatalálkozót tartottak Nagybecskereken
Ökumenikus imatalálkozót tartottak a vajdasági Nagybecskereken május 29. és június 7. között, melynek központi témája a kiengesztelődés volt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ökumenikus imatalálkozót tartottak a vajdasági Nagybecskereken május 29. és június 7. között, melynek központi témája a kiengesztelődés volt.