Ökumenikus keresztutat jártak Debrecenben – KÉPRIPORT
Keresztutat jártak a debreceniek április 9-én, virágvasárnap délutánján a város utcáin Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök kezdeményezésére.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Keresztutat jártak a debreceniek április 9-én, virágvasárnap délutánján a város utcáin Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök kezdeményezésére.