Online Te Deumon ünnepeltek a Szeged-Csanádi Egyházmegye katekétái
A Szeged-Csanádi Egyházmegye katekétáinak hálaadó szentmiséjét Kiss-Rigó László megyéspüspök mutatta be június 18-án, a szegedi Szent Gellért Szeminárium kápolnájában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szeged-Csanádi Egyházmegye katekétáinak hálaadó szentmiséjét Kiss-Rigó László megyéspüspök mutatta be június 18-án, a szegedi Szent Gellért Szeminárium kápolnájában.