Örökimádás-kápolna nyílt Veszprémben
Márfi Gyula érsek ünnepi szentmise keretében áldotta meg Veszprém első Örökimádás-kápolnáját a Magyarok Nagyasszonya-plébániatemplomban október 26-án este.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Márfi Gyula érsek ünnepi szentmise keretében áldotta meg Veszprém első Örökimádás-kápolnáját a Magyarok Nagyasszonya-plébániatemplomban október 26-án este.